Chomutov hlásí posily, přichází i druhý nejlepší střelec Divize

Celek Tomáše Smoly před startem nového ročníku Divize posiluje obranné i útočné řady. Za severočeský celek budou hrát odchovanci i bývalí hráči, kteří v posledních letech působili mimo chomutovský celek. 

Po roční pauze se na sever Čech vrací brankář Radim Švejda, který už předtím tvořil brankářskou dvojici s Radkem Zaťkem. Nyní by se o stopáž v brance měl porvat s Janem Stránským, jenž byl v minulém ročníku stěžejním článkem týmu Jana Hyneše a později také Miroslava Pavlova. 

V rámci obranných řad se do divizního kádru posune Lukáš Liška, který strávil poslední léta v prvoligových Teplicích. Mladý bek hrál spíše za mládež a béčko v České fotbalové lize. V posledním ročníku ČFL B nastoupil do dvanácti duelů.  

Velkým přírustkem do kádru je útočník Jan Kopta, který mosteckému Baníku letos vystřílel postup do vyšší ligy. S osmnácti góly byl druhým nejlepším střelcem Divize B, o jednu branku více vstřelil než například náš Martin Boček.  

Do Chomutova se z Mostu vrátili také Marek Chaloupka a Danyil Dolechek. Druhý jmenovaný odešel na zkoušku do Opavy, pokud by neuspěl, tak by se zapojil do týmu Tomáše Smoly. Na zkoušku dorazí také Filip Turek, který dříve za FCCV hrál. Po půlroční pauze se do přípravy zapojil také Lukáš Svoboda. 

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email