K nemovitostem se prodírají bahnitým terénem s kalužemi.

Je jen málo občanů, kteří se dokáží ozvat i třeba se zdánlivě malými problémy, které spíš chomutovské politiky obtěžují. Při řešení svých trablů si podávají na úřadech jednu kliku za druhou v nekonečném maratonů s těmi, kteří jen mluví, nic nemohou dělat, a hlavně vůbec za nic nechtějí nést odpovědnost, kterou často přehazují jeden na druhého jako horký brambor.

Asi známé klišé, se kterým se setkal snad každý občan, když si dovolil trochu načechrat zaprášené papíry v kancelářích úřadů, nebo akceschopnost veřejného aparátu, který má primárně sloužit občanům, platících si armádu ouřadů ze svých daní. Mezi ty odvážnější, patří pan Zeh.

Jmenuji se Bedřich Zeh.
Bydlím v Chomutově celý svůj život na ulici Matěje Kopeckého. Jsem Důchodce a rád navštěvuji svou zahrádku.
Asi dva roky aktivně řeším příjezdovou cestu, která je v hrozném stavu a není ani zpevněná.
Majitelem cesty je město Chomutov, které se o situaci občanů, kteří zde mají vlastní nemovitosti nebo jsou v pronájmu, moc nezajímá.
V minulosti jsem kontaktoval město mnohokrát. Probíhala zde místní šetření. Přijeli úředníci, ale kromě dvou malých dodávek vyfrézovaného asfaltu, které zde rozhrnuli, se zde nic za dva roky snažení, volání a doprošování, vůbec nic dalšího neodehrálo.
Když zaprší, tak občané dojíždějící k nemovitostem se prodírají bahnitým terénem s kalužemi.
Letošní rok se město rozhodlo, že zdraží pronájmy zahrádek, který si už někteří důchodci nejspíš nebudou moci dovolit. Ale přístupovou komunikaci zatím to stejné město, které navyšuje nájemné, vůbec neřeší.
Už zde byla i Městská policie, kterou jsme volali na neukázněné řidiče, ale bez zpevněné cesty jsme ve stále bezvýchodné situaci.
Proto jsem se rozhodl napsat do Vaší redakce, aby se vše zveřejnilo. Doufám, že mi pomůže to, že náš apel nezapadne v šuplících městských úředníků a město příjezdovou komunikaci uvede do uživatelného stavu.

 

Připravujeme:

Jak na tom jsou místní mocipáni, jak se žije v Chomutově obyčejným lidem?

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email