Chomutovský Aquasvět připravuje tábor pro malé vodomily

Chomutovský Aquasvět se připravuje na kompletní znovuotevření. V minulých měsících byla pro veřejnost přístupná pouze zóna se sportovním bazénem. Stavební úpravy probíhaly na relaxační části s tobogány a divokou vodou. Nyní je vše kompletně dokončeno, chybí jen hygienická kontrola odborníků. Pokud vše dopadne na jedničku, Aquasvět se celý otevře široké veřejnosti. 

Provozovatelé plaveckého centra již nyní připravují pro děti příměstský tábor v Aquasvětě. Kultura a sport Chomutov spustila přihlášky na čtyři letní turnusy, místo je možné rezervovat online.

Dva pětidenní běhy jsou naplánovány na polovinu července od 11.-15.7. a od 18.-22.7. Další dva turnusy proběhnou v půlce srpna a to od 8.-12.8. a 15.-19.8. Malí táborníci si každý den užijí spoustu zábavných soutěží a her ve vodě, odpočinou si pak u relaxačních či motivačních her v místní klubovně. Čeká je také výuka plavání. Vše samozřejmě pod dohledem školených instruktorů a instruktorek.

Tábor je určený pro děti od 6 do 13 let, na každý turnus je vyčleněno 25 míst. Cena zajeden běh je 2300 Kč, zahrnuje rovněž oběd a pití po celý den. „Přesto je dobré přibalit dětem malou svačinku a také věci na převlečení,“ podotýká jednatel Kultury a sport Chomutov Radek Holuša.

Na webových stránkách organizace už funguje rezervační systém, kde je možné si pod záložkou Prázdniny v Aquasvětě termín zamluvit. Poplatek za tábor lze po rezervaci uhradit na recepci aquaparku do 15. června.

V současné době se finišuje s úklidovými pracemi a plánuje se napouštění a ohřívání vody. Před létem bude prostor s menšími bazénky a vodními atrakcemi otevřený pro veřejnost a připravený i na příměstský tábor. 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email