Krajský předseda Trikolory skončil

Krajský předseda Trikolory v Karlovarského kraje, Matěj Drbohlav  skončil. Důvody a názory jsou pohledem komunálního politika jiné než veřejnosti, a mimo jiné jsou také odrazem současného směřování strany, které neodpovídá původním ideálům.

Proč jste ukončil členství v hnutí Trikolora?

Členství ani tak ukončené nebylo, nezaplatil jsem členský příspěvek a mé členství zaniklo. Vstupoval jsem do Trikolory na podporu Václava Klause ml., který ji opustil a následně došlo ke změně politického směřování strany.

Jaké mate další politické ambice?

Zatím jsem bez politické příslušnosti, ale dostal jsem několik nabídek, jako manažer, od politických stran i hnutí, které zvažuji.

Souvisí nějak s ukončením  politické práce současné soudní řízení proti Vám ?

Myslím si a doufám, že nesouvisí. Media a veřejnost mají právo na informace veřejně činných lidí, proto se zajímají a budou zajímat. Patří to do svobodné společnosti. 

Můžete nám říct, co budete po ukončení aktivní politiky dělat?

Pracuji stále v několika obchodních společnostech a politika na to nemá žádný vliv. Nikdy jsem neřekl, že skončím s politikou, proto je toto téma stále otevřené.

Jak dlouho jste působil v Karlových Varech?

Obchodně v Karlových Varech působíme od 90.tého roku a já osobně přibližně 5 let a Karlovy Vary jsou pro mě místem, které jsem si zamiloval. 

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email