Výstaviště Louny chystá na velikonoční víkend

Dvacátý čtvrtý ročník výstavy pro všechny zahradníky, kutily, milovníky příjemného bydlení. Výstava Dům a zahrada proběhne ve velikonočním období od čtvrtka 14. dubna do neděle 17. dubna. Smyslem výstavy je, aby návštěvník našel vše na jednom místě od zahrady až po bydlení a zároveň si užil velmi příjemné prostředí lounského výstaviště, které se nachází v nádherném lesoparku obtékajícím řekou Ohře.

CO NÁVŠTĚVNÍCI NA VÝSTAVĚ NAJDOU?

Je to výstava Dům a zahrada, takže není určena jenom pro zahrádkáře, ale i pro ty, kteří plánují rekonstrukci bytu, domu, uvažují např. o stavbě zahradního domku, pergoly, zakládají zahradu nebo jenom hledají inspiraci. V nabídce budou stavební materiály, dřevostavby, pergoly, firmy z oblasti vytápění, prodejci nábytku a interiérových doplňků a mnoho dalšího. Nabídka bude opravdu široká.

JAKÝ JE ZÁJEM VYSTAVOVATELŮ?

Letošního ročníku se zúčastní asi tři sta vystavovatelů, výstaviště bude zaplněno do posledního místa a je to asi maximum, které se do areálu vejde. Těší nás, že i po dvouleté pauze se asi 70 % vystavovatelů vrátilo. Stálí vystavovatelé samozřejmě každý rok přivezou něco nového, a proto se i letos můžete těšit na plno novinek a zajímavostí.

ODKUD JSOU NEJČASTĚJI?

Vystavovatelé jsou z celé republiky, ale jezdí k nám i vystavovatele z Polska a Slovenska. Snažíme se výstavu dělat tak, aby si každý našel to své a odcházel spokojený a hlavně, příští rok přišel zase.

JAKÁ JE CENA VSTUPENEK?

Vstupné pro dospělého je 80,- Kč, důchodci a děti od 6 do 15 let zaplatí 60,- Kč, rodinné vstupné je 260,- Kč. Výstava potrvá od čtvrtka 14. dubna do neděle 17. dubna. Otevřeno je každý den od 9 hodin do 17 hodin. Během výstavy u mnoha vystavovatelů návštěvníci nakoupí za zvýhodněné výstavní ceny. Naším cílem je, aby každý ročník byl zajímavý, abychom přinášeli co nejširší kvalitní nabídku a návštěvníci odcházeli spokojeni.

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email