Chomutovští Piráti se utkají s ústeckým Slovanem na domácím ledě

Na sklonku srpna čekají Piráty dva zápasy v „domácím“ prostředí. Tím první bude ve čtvrtek 25. srpna od 17 hodin a 30 minut ústecký Slovan, s nímž už se svěřenci Kamila Koláčka s Petrem Martínkem v přípravě střetli.

Ústecký Slovan byl druhým soupeřem Pirátů v aktuálním přípravném období a Chomutovští v krajské metropoli nakonec prohráli v prodloužení, což je po třech odehraných duelech zatím jediný nezdar před druholigovou sezónou. Někdejší rivalita ožila zejména v hledišti, takže je určitě nač se těšit.

Pokud chcete být u zajímavé konfrontace dvou týmů, které v minulé sezóně dělily dvě soutěže, můžete si dopředu zakoupit vstupenku v online předprodeji, který startuje ve středu 24. srpna v 9 hodin. Pokladny ROCKNET ARÉNY číslo 1 a 3 budou otevřeny hodinu a půl před úvodním vhazováním, tedy v 16 hodin.

Na přípravné zápasy už platí permanentní vstupenky na sezónu 2022/2023, na ty z předešlého ročníku se fanoušci na střetnutí nedostanou. Z toho vyplývá, že v nabídce jednorázových vstupenek na souboj s ústeckým Slovanem nebudou všechna místa v ROCKNET ARÉNĚ.

zdroj: Piráti Chomutov

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.